Sandqvist

Skuldertaske Messenger Stream
1.545 kr
Farve:
Sort
Levering 1-2 dage -
Fragt 0 kr
Dit køb støtter kræftforskning
NEYE-Fonden, som ejer alle NEYE butikker, donerer sit overskud til kræftforskning. Og sådan har det været siden 1977.
Produktbeskrivelse

Skuldertaske Messenger Stream

Stream Messenger er en alsidig og funktionel taske designet til aktive pendlere. Med sit slanke design og praktiske funktioner er denne messenger-taske perfekt til cykling, pendling eller daglige ærinder. De justerbare bæremuligheder og vandafvisende materialer gør den ideel til en livsstil på farten. Stream Messenger er designet til at holde dine nødvendigheder organiserede og sikre. Hovedrummet har en dedikeret 16-tommers laptoplomme (44x28 cm) samt en indvendig lynlåslomme til mindre genstande. En udvendig lynlåslomme på låget giver hurtig adgang til ofte brugte ting. Med en kapacitet på 15 liter tilbyder tasken den perfekte balance mellem opbevaringsplads og et slankt udtryk. Den kan bæres som en crossbody eller på ryggen ved hjælp af den justerbare skulderrem og brystrem for ekstra stabilitet. Stropperne kan konfigureres til både venstre- og højrebæring, hvilket gør den ideel til cyklister eller dem, der foretrækker håndfri bekvemmelighed.

  • Mål / 44x28x12
  • Liter / 15
  • Vægt / 0.5
  • Materiale / Genanvendt polyester
Varenummer: 16798000000
Leverandør information: https://www.sandqvist.com
Levering & Returnering

Levering

Leveringstid 1-2 hverdage

Fri fragt over 499 kr. For medlemmer kun 399 kr.

blobid2.png Click & Collect – Afhent gratis i NEYE butik

 

Kundeservice

Kundeservice

Ja, du kan sagtens returnere varer, du har købt på neye.dk. Du kan bytte og returnere alle varer købt på webshoppen indenfor 30 dage – husk blot at medbringe din ordrebekræftelse, enten udprintet eller på mobilen, når du returnerer i butik.

Find nærmeste butik

Indtast dit postnummer og find din nærmeste NEYE-butik

Med NEYE støtter du kræftforskning

Tak fordi du gør en forskel

Som kunde i NEYE er du med til at gøre en stor forskel, fordi vi donerer hele vores overskud til kræftforskning.

For os er den værdi og den meningsfuldhed, der ligger i at skabe overskud til så vigtigt et formål, det absolut bedste ved at arbejde i NEYE. Uanset hvilken funktion vi hver især har, kan man sige, at vi i virkeligheden er ansat til at skaffe penge til kræftforskning.

 
 

Din kurv er tom

Dit køb støtter kræftforskning